SuperSport – 18:10 27/02
Ashtu sikurse sikurse ishte parashikuar, UEFA ka vendosur ta pezullojë për 6 muaj ish-futbollistin e Arsenalit dhe të Manchester City-t, Samir Nasri. 30-vjeçari rrezikonte deri në 4 vite pezullim, …

BalkanWeb: FOTO/ 10 motrat më seksi në botë, 4 prej tyre të përfshira në skandalin me Nasri-n

Lajmi.net: Nasri dënohet për 6 muaj

Albeu.com: Samir Nasri pezullohet me 6 muaj mos lojë nga UEFA

5 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed