Pershendetje 🙂 Jam nje mashkull 28 vjec,i arsimuar,me
Marredhenie pune te ngritur. I paster,serioz dhe sekret !
Kerkoj nje vajze Lesbike ose 2 shoqe ndoshta,vetem per ta lepire ne ****,asgje tjeter,vetem kete kenaqesi,nuk kerkoj seks 🙂

Lexojeni mir…
Source: New feed

Leave a Reply