Egzona Brahimi Muqiqi është gruaja e këngëtarit të njohur shqiptar, Albatrit Muqiqi.

Ajo ka publikuar disa imazhe nga të cilat reklamon produktet e dyqanit të saj të ri, transmeton Indeksonline.

Këtë biznes ajo e ka filluar para disa kohëve dhe duket se po i ecën mirë. Kurse me fustanet glamuroze ajo vë në pah edhe bukurinë e saj.
Ndryshe, Egzona është bërë nënë para pak kohë dhe duket se mëmësia e ka zbukuruar edhe më shumë./Indeksonline/

Source: New feed