Pas ndarjes nga jeta të doktorit, Sefer Dervishi, i cili humbi betejën me COVID-19, ka reaguar edhe ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu. Përmes një postimi në facebook, Manastirliu teksa i shpreh ngushëllimet të sinqerta familjes dhe kolegëve të doktor Dervishit, ndërsa bën me dije se beteja e tij me koronavirusin zgjati për
Source: pa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *