Një person ka humbur jetën në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Ministria e Shëndetësisë bën te ditur se viktima është një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, njofton Insajderi

I infektuari i cili vdiq sot, paraprakisht vuante nga diabeti dhe kishte disa ditë me radhë që ishte në gjendje të rëndë.

Deri më sot në Shqipëri nga virusi Covid-10 e kanë humbur jetën 56 persona. /Insajderi.com

The post Vdes edhe një i infektuar me Covid-19 në Shkodër appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *