Prsh jam nje djal rrethe 35 vjeqar , jam I eksituar per gojore kerkoj nje vajz vetem per gojore te jet e paster dhe moshe te re , e paguaj sa te doje ,fillimisht shenoni ketu
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *