Mimoza Kusari-Lila në ditëlindjen e saj sot është befasuar nga kolegët e Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes.

Me një ‘mini-torte’ të improvizuar ata i uruan asaj ditëlindjen e 45-të, njofton Klan Kosova.

“Ditëlindja në Kuvendin e Kosovës 🎂 Faleminderit grupit parlamentar të Lëvizja VETËVENDOSJE! për urimet dhe respektin”, shkroi ajo duke i publikuar disa fotografi.

Meqë kryetarja e Alternativës ishte sot gjithë ditën në Kuvend për shkak të mbajtjes së dy seancave asaj iu plotësua me një festë të vogël.

The post Vetëvendosja ia feston ditëlindjen Mimoza Kusarit në Kuvend (FOTO) appeared first on Klan Kosova.

Source: New feed

Leave a Reply