Dy automjete janë përfshirë në një aksident të ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Tiranë.

Përplasja ka ndodhur në afërsi të tunelit të Elbasanit.

Gazetari i SYRI TV, shprehet se nga aksidenti 2 vajza te reja kanë humbur jetën dhe janë plagosur 2 të tjera.

Mësohet se vajzat ishin pasagjerë në një prej automjeteve të përplasura ka mbetur brenda makines dhe pritet ndërhyja e forca zjarrfikëse për ti nxjerrë ato.

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *