Kreu i FRPD-së Belind Këlliçi ka denoncuar trafikun në arteriet kryesore të kryeqytetit, i cili ka krijuar një kaos dhe një stres te qytetarët të cilët përballen përditë dhe nuk mbarojnë dot punët apo urgjëncat e tyre.

Me anë të një video të publikuar në Facebook, Këlliçi thekson se kjo që po ndodh është një kaos i mirëorganizuar nga vemja e bashkisë së Tiranës Erjon Veliaj.

‘Tek rreth rrotullimi i Shqiponjës në hyrje dhe daljen e kryeqytetit, kjo është……
Source: New feed