Ish-deputetja Grida Duma e cila denoncoi braktisjen e familjes së Manjola Cakonit nga Edi Rama, ka reaguar sërish ditën e sotme.

Reagimi i Dumës ka ardhur pas reportazhit të transmetuar sot nga ERTV-ja.

‘E vërteta e dhimbshme e familjes Cakoni e treguar nga Manjola, është FAKTI  i vetëm i një historie, që nuk mund të fshihet nga asnjë formë e propagandës.

Edi Rama edhe sot ka vijuar të frikësojë dhe intimidojë Manjolën.

Është koha që prokuroria të nisë hetimet ndaj kryeministrit për shantazh……
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *