Edhe pse luhej pa spektatorë, Inter – Milan ishte një ndeshje mjaft e bukur, e cila pati gola dhe emocione të shumta (1-2).

Fantastik ka qenë edhe Tiziano Crudeli me komentin e tij, në ndeshjen djeshme.

Ai njihet si tifoz i “zjarrtë” i kuqezinjve dhe 2 golat e Ibras i ka festuar jo pak.

Për më tepër shikoni si i feston ai golat e kuqezinjve në videon e mëposhtme.

<iframe src="https://video.syri.net/embed/rAyaXVAFmpNVWdZ" frameborder="0" width="700" height="400" allowfullscreen></iframe>

 

Source: New feed

Leave a Reply