Temperaturat e larta dhe ditët me diell të kësaj vere kanë bërë që shumë pushues t’i drejtohen “Prestige Resort”,  në Golem të Kavajës.

I vendosur mes gjelbërimit, “Prestige Resort” ofron për pushuesit shërbimet nga më të larmishmet, si në det, pishina dhe gatime nga më te ndryshimet, duke u bërë destinacioni i preferuar jo vetëm për pushuesit vendas, por edhe për ata nga Kosova.

 

 

 

View this post on Instagram

 

  Have you ever tuned in the symphony of blue? #prestigeresort #prestigefirst #excellencenext   A post shared by Prestige Resort (@prestige_resort) on Jun 26, 2020 at 7:53am PDT

“Prestige Resort” ofron gjithçka jo vetëm për të rriturit, por dhe për vogëlush-të, të cilët argëtohen në pishinat e mrekullueshme. Shërbimi cilësor, ambiente shlodhëse nën hijen e pishave buzë detit dhe pishinat me hapësira të bollshme, sjellin sërish jo vetëm pushuesit besnikë, por kanë tërhequr edhe vëmendjen e pushuesve të rinj, duke e kthyer në një nga vendet më atraktive për pushimet e tyre.

View this post on Instagram

An inviting seafront atmosphere for the tranquility of the soul and the pleasure of the eyes #prestigeresort #findthecalm #picperfect #hotellife #fridayvibes #bestvacations #onpoint

A post shared by Prestige Resort (@prestige_resort) on Jun 26, 2020 at 12:08am PDT

View this post on Instagram

Beat the “Monday Blues” with this mesmerizing blue view #prestigeresort

A post shared by Prestige Resort (@prestige_resort) on Jun 22, 2020 at 5:54am PDT

 

 

 

View this post on Instagram

 

  Escape the bustle of the city – discover yourself in a seaside oasis! #prestigeresort   A post shared by Prestige Resort (@prestige_resort) on May 17, 2020 at 4:15am PDT

Source: pa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *