Një ngjarje sa qesharake aq edhe e rëndë vjen nga Durrësi ku punonjësit e IKMT-së shkojnë për të prishur një pallat të dëmtuar nga tërmeti dhe nuk kanë llogaritur zonën e rrezikut, ku për pak kanë shkaktuar një tragjedi.

Një video e publikuar nga JOQ, tregon sesi punonjësit e bashkisë dhe banorët largohen me vrap pas shembjes së ndërtesës, pasi tymi i shkaktuar nga prishja e saj ka ‘gllabëruar’ zonën përreth.

Postimi i plotë:

"Pershendetje JOQ, sot ne Durres. Shikoni sa te……
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *