Lacioja pësoi humbje të papritur me rezultatin 3-0 në fushën e Sampdorias. Pavarësisht se bardhekaltërit niseshin si favoritë në këtë sfidë, xhenovezët fituan bindshëm kundër ekipit të Simone Inzagit, i cili sot vuante dhe mungesën e sulmuesit kryesor Çiro Imobile. Në këtë sfidë debutoi dhe blerja e re e Lacios Vedat Muriqi në minutën e
Source: pa

Leave a Reply