Në Korçë po luhet ndeshja më e rëndësishme e javës së 31-të e Kategorisë Superiore mes Skënderbeut dhe Tiranës, shkruan Syri.net.

Në minutën e 9-të shënohet goli i parë. Nga një goditje këndi, Mensah godet saktë me kokë, duke kaluar korçarët në avantazh.

<iframe src="https://video.syri.net/embed/ICxSZW8FC34B2Qs" frameborder="0" width="700" height="400" allowfullscreen></iframe>

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *