Ka përfunduar në “Air Albania” pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri-Kazakistan, e vlefshme për Grupin 4 të Ligës C të Kombeve, shkruan Syri.net.

Kuqezinjtë e mbyllin në avantazh 2-1, me golat e shënuar nga Cikalleshi në minutën e 16-të dhe Ismajli në të 23’.

<iframe src="https://video.syri.net/embed/ncAX67RAU1YAefR" frameborder="0" width="700" height="400" allowfullscreen></iframe>

Goli i kazakëve u shënua nga mesi i fushës, ende pa u shuar gëzimi i lojtarëve……
Source: New feed