Sulmuesi holandez Mehmpis Depay do të largohet nga Olimpic Lyoni.

Holandezi do t’i bashkohet skuadrës së Barcelonës.

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman e njeh mirë sulmuesin holandez dhe e dëshiron me çdo kusht në “Camp Nou”, për sezonin e ri.

Sky Sport Italia, shkruan se Depay ka arritur marrëveshje me Barcelonën për transferimin e tij në Spanjë.

Barcelona ende nuk ka bërë ofertë zyrtare në drejtim të Lyonit, pasi pret që t’i shes disa lojtarë në fillim pastaj të bëj blerje të reja.

 

The post Tri pijet që ju qetësojnë para se të flini appeared first on Raporto Korrupsionin! KALLXO.com.

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *