Telegrafi – 20:21 27/02
Është dashur një vit hetime intensive që Policia e Fierit të zbardh një krim të rëndë të ndodhur në familjen e Namik Velajt. Ndarja nga jeta e bashkëshortes së 75-vjeçarit, Verke Velaj në janar të …

BalkanWeb: Vrasja makabre në Fier, vëllai dhe kunata e viktimës: E torturonte dhe e mbante të kyçur

LajmiFundit: “Pse nuk thonë që e vrau ai?” Zbardhet dinamika e vrasjes së gruas në Patos

Java News: Flet vëllai: Më mbyti motrën me litar, skema si e fshehu tragjedinë Namik Velaj

9 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed